Шини Wanli

Продукція великої китайської шинної корпорації Guangzhou South China Rubber Tire Co., шини Wanli , представлені в інтернет-магазині «Тир Шина» сьогодні готові надати серйозну конкуренцію багатьом європейським і азіатським покришок. Підприємство з'явилося в 1988 році, і вже через чотири роки випустило перші оригінальні моделі шин під власним брендом. Завдяки високій якості радіальних шин і грамотної зовнішньої політики, в 1996 році компанія зайняла 2-е місце за обсягом експорту шин з Китаю, а потім і міцно закріпила за собою позиції.

Сьогодні корпорація володіє величезним, добре обладнаним американської, японської, європейської технікою, заводом площею 180 тис. м2, на яких задіяно 2000 кваліфікованих фахівців. Загальний обсяг випуску легкових і вантажних шин Wanli та SUNNY (другий шинний бренд компанії) перевищує 4 млн. Одиниць на рік. Підприємство співпрацює з провідними автомобільними представництвами, чиє виробництво налагоджено в Китаї: Zhengzhou Nissan, Shanghai Volkswagon Santana, Guangzhou Isuzu, китайські варіації Mazda, Audi, Renault. На автомобілях яких передбачені шини Wanli як заводський комплектації. Купити шини Wanli на свій транспорт звичайні автолюбителі можуть в 90 країнах по всьому світу!

Особливості шини Wanli

< p> Вантажні шини Wanli стали першими в світі, які створювалися не тільки на основі власних розробок, а й з урахуванням аналізу досвіду провідних шинних виробників. Покришки китайського бренду традиційно відрізняються продуманим малюнком протектора з новою технологією розміщення блоків, що збільшують зчіпні якості на поганій дорозі, але зберігають стійкість і низьку гучність на трасі.

Шини Wanli виготовляються з ефективною гумової суміші, що дозволяє досягати високої зносостійкості навіть при високих вагових навантаженнях, характерних для сфери вантажоперевезень. За свої чудові ходові характеристики, продукція торгової марки Wanli заслужила позитивні відгуки у азіатських і європейських перевізників.

Завдяки доступній ціною шин Wanli в інтернет-магазині «Тир Шина» українські покупці отримають можливість особисто протестувати продукцію китайської мегакорпорація, отримавши до 20% більший ресурс, високу надійність і безпеку своїх нових покришок, в порівнянні з конкурентами.