Інформація про виробника


Вантажні шини Waynner

Шини Waynner

Високоякісні < strong> вантажні шини Waynner випускаються одним з найбільших китайських шин різних виробників, корпорацією Qingdao Waynner Tyre Co., яка за досить скромний термін існування змогла вплинути на всю індустрію. Компанія здійснює суворий контроль процесу підбору матеріалів, виготовлення і тестування продукції, що дозволяє домагатися бездоганної якості продукції і знизити відсоток браку до мізерно низьких показників.

Також Waynner володіє власним науковим центром, на фінансування якого виділяється близько 8% всього фінансового обороту фірми. Компанія неодноразово представляла світові оригінальні технічні розробки, що дозволяють істотно поліпшити експлуатаційні показники шин. Наполегливою працею і знаннями своїх інженерів, технологів, дизайнерів, компанії вдалося пройти сертифікацію по головним світовим стандартам DOT, ISO9001, TS16949, INMETRO, SONCAP тощо. Це дозволило офіційно продавати шини Waynner по всьому світу, де вони здобули популярність і повагу автомобілістів і великих вантажоперевізників.

переваги вантажних шин Waynner

Вантажні шини Waynner, у виробництві яких задіяна велика частина потужностей компанії, втілюють не тільки технічні переваги, але і втілюють передові наукові досягнення в област і шинної промисловості. Використовуючи найефективніший обладнання, фахівці Waynner ретельно підбирають полімери, смоли і натуральні інгредієнти на молекулярному рівні, які будуть використовуватися в якості сировини. Вирішивши купити вантажні шини Waynner , Ви можете бути впевнені, що вони з легкістю витримають всесезонну експлуатацію, навіть по неякісним українським дорогам - гума виробника має високі адаптивні властивості і легко підлаштовується під будь-які температурні режими.

Своїм професіоналізмом на всіх етапах випуску вантажних шин виробник зміг на практиці спростувати стереотипи про невисоку якість китайських шин. Бренд довів, що здатний виробляти вироби, ні в чому не поступаються дорогим брендам. Але грамотна маркетингова політика, а також партнерство із зарубіжними постачальниками, в тому числі і українським інтернет-магазином «Тир Шина», дозволяє утримувати оптимальний рівень цін вантажних шин Waynner для кожного покупця.

У цій категорії немає товарів