Інформація про виробника


Вантажні шини Force

Шини Force

Шини Force - це відмінний приклад швидкого економічного зростання китайської економіки, зокрема, шинної індустрії. Виробничим майданчиком для бренду Force служить могутня корпорація Shandong Winda Boto Group, розташована в індустріально розвиненому регіоні країни, в Дун'ін, провінції Шаньдунь. Близькість наймасштабнішою в Азії сировинної бази і особливості податкового законодавства країни надали серйозний стимул у розвитку шинної компанії і допомогли їй міцно зайняти позиції серед кращих брендів КНР. Force впевнено зайняла нішу виробника високоякісної комерційної та спеціальної вантажний гуми і запропонувати по-справжньому широкий асортимент продукції для потреб будівельних компаній, вантажоперевізників, сфери пасажирських перевезень.

Виробничі потужності Force сьогодні відповідають найвищим світовим стандартам. На фабриці виробника встановлено найкраще обладнання японського, німецького та італійського виробництва, найточніші випробувальні верстати і автоматика, якими користуються провідні світові гіганти. Компанія не скута в фінансах, тому запрошує кращих фахівців Азії для проектування і розробки своїх покришок на всіх етапах.

Особливу популярність на світовій арені компанія придбала завдяки прямій співпраці з численними іноземними партнерами і прагненню задовольнити реальні потреби своїх споживачів. Для забезпечення вітчизняного ринку якісними шинами, Force щорічно розробляє нові досконалі моделі, адаптовані під кліматичні умови і стан дорожнього покриття.

Особливості вантажних шин Force

Сьогодні модельний ряд вантажних шин Force включає більше 100 сучасних моделей. В Україні виробника офіційно представляє інтернет-магазин «Тир Шина», і пропонує великий асортимент типорозмірів і напрямків радіальних вантажних шин з суцільнометалевим кордом.

У порівнянні з китайськими та вітчизняними виробниками-конкурентами, Force має ряд переваг:

  • Покришки мають міцний каркас з потовщеними бічними плечима, що забезпечують відповідність покришок вищого індексу вантажопідйомності і підвищених показників граничної швидкості.
  • Компаунд вантажних шин Force включає як сов Ємен синтетичні полімери, так і натуральний каучук, що робить їх зносостійкими і в міру еластичними для використання в якості всесезонной гуми для техніки.
  • Сучасний малюнок протектора розроблений для забезпечення гарного зчеплення покришки на будь-яких поверхнях. Глибокі канавки між основними блоками ефективно видаляють воду і бруд з плями контакту, гарантуючи хорошу стійкість автомобіля при будь-якій погоді.
  • У конструкції вантажних шин Force немає слабких місць. Вони тестуються в найжорсткіших умовах на добре обладнаних полігонах і здатні протистояти проколів і порізів, зберігаючи цілісність навіть через сотню тисяч кілометрів пробігу.

Купуйте шини Force з вигодою

З покришками даного бренду автовласники отримують можливість істотно економити. Полегшена вага і спеціальний протектор покришок китайського бренду дозволив знизити опір коченню - це важливий параметр для тривалих поїздок, що знижує паливні витрати на 10-15%. Оптимальна вартість покришок в інтернет-магазині «Тир Шина» зробить Ваші покупки максимально вигідними. Відкривши каталог, Ви переконаєтеся, купити вантажні шини Force може дозволити собі будь-який клієнт, незалежно від виділеного бюджету.

3 310 Грн
Розмір: 235/75 R17,5 Індекс: 132/130M Вісь: ведуча
Force Truck Drive 01 (ведущая) 315/70 R22,5 154/150M 18PR
Знижка 6%
8 300 Грн
7 790 Грн
Розмір: 315/70 R22,5 Індекс: 154/150M Вісь: ведуча
Фільтри
ВКАЗАТИ ЦІНУ
Вказати вісь
Розмір шини
Вибрати бренд
Вибрати країну виробника
Профіль_ш
Ширина_ш
R_ш
Модель шини
Категорія шини