Evergreen


Інформація про виробника


Вантажні шини Evergreen

Шини Evergreen

На сучасний шинний ринок за останні роки вагомий вплив надають молоді китайські бренди, які завдяки грамотному управлінському підходу, а також близькості ресурсів здатні запропонувати покупцям чудове поєднання вартості та якості, випередивши своїх іноземних конкурентів. Яскравий приклад такої компанії - Shandong Jinyu Group, що випускає шини Evergreen з 1995 року.

Майже 500 млн. Дол. інвестицій на закупівлю найсучаснішого обладнання, найм висококласних фахівців і відкриття власного дослідницького відділу дозволили компанії швидко встати в одному ряду з кращими шинними виробниками Китаю. Але національного ринку виявилося мало і вже дуже скоро, завдяки амбітності керівництва, шини Evergreen купити можна було в 80 представництвах в країнах по всій земній кулі: в США, ЄС, Південної і Східної Азії, на Близькому Сході.

у даний момент за обсягом випуску вантажних шин компанія впевнено входить в 30 найбільших компаній Китаю і надає все більше впливу на світовому просторі.

Особливості вантажних шин Evergreen

Купувати вантажні шини Evergreen для свого автотранспорту вигідне не тол до з-за доступною вартості, але і в зв'язку з високими експлуатаційними характеристиками. Evergreen пропагує стандарти екологічності та якості своєї продукції, що допомогло пройти найсуворішу міжнародну сертифікацію за американськими, німецькими, бразильським стандартам.

При виробництві компанія використовує високоякісну натуральну сировину, але додаються і компоненти , що дозволяють домогтися підвищення зносостійкості готового продукту. Вантажні шини Evergreen готові порадувати вантажоперевізників і приватних автовласників підвищеним на 20-30% порівняно з конкурентами ресурсом, яка тепер з легкістю перевищує 150 тисяч. Км пробігу під високими навантаженнями.

В каталозі інтернет-магазину « тир Шина »Ви зможете підібрати шини китайського виробника на всі осі свого автотранспорту, що задовольняють індивідуальним умовам експлуатації. Ми маємо прямі контакти з виробником, тому ціна вантажних шин Evergreen у нас завжди залишається доступною для наших клієнтів, а в поєднанні з періодичними вигідними акціями дозволяє істотно заощадити на обслуговуванні.