Інформація про виробника


Вантажні шини Durun

Завод, що випускає шини Durun , був запущений не так давно, в 1996 році, але великі інвестиції і постійне вдосконалення виробничої лінії швидко вивели продукцію на світовий рівень. Сам бренд належить найбільшій китайській мегакорпорація Shandong Yongtai Chemical Group. У виробничому портфелі шинного гіганта - 8 сучасних заводів, що випускають в тому числі продукцію під популярними марками Banners і Goldway.

Величезний досвід у випуску легкових і вантажних шин на різні регіональні ринки дозволив корпорації сформувати потужну науково-технічну базу, яка тепер успішно застосовується для створення більш 20 класифікацій і типорозмірів шин з оптимальними ходовими характеристиками.

Durun є флагманським брендом корпорації і займає майже 50% загального обсягу випуску - це більше 6 млн. покришок, серт ваних за стандартами ISO9001: 2000, Inmetro, DOT, E-Mark, ССС. Durun успішно підкорив рідний китайський ринок. Уже на початок 2000 року купити шини Durun можна було в країнах Східної і Західної Європи, в Південній Америці, в країнах Азії.

Сьогодні бренд Durun є еталоном сучасної китайської продукції, яка не поступається за якістю європейської, але задовольняє вимогам самих бюджетних клієнтів!

Особливості вантажних шин Durun

Вантажні шини Durun дуже швидко зайняли важливе місце в сфері китайських міжрегіональних вантажоперевезень і змогли підкорити міжнародні ринки своїм новаторським протектором і високою якістю матеріало- . Керівництво бренду робить високі ставки на свій продукт - в загальному обсязі виробництва вантажні шини вже зараз займають 25% (більше 1 млн. Покришок в рік).

Унікальність вантажних шин Durun полягає в сукупності кількох грамотних рішень:

  1. Постійний пошук ідеального гумового складу, без подорожчання покришки.
  2. Зниження собівартості виробництва за рахунок розміщення заводу в Китаї.
  3. Багаторівнева перевірка якості продукції на всіх етапах випуску (унікальний метод рентгенівського дослідження, випробування на з Анке, тестування на полігонах).
  4. Орієнтація на кожен ринок збуту, де представлена ??продукція.

Характерною особливістю вантажних шин Durun є їх відмінні характеристики керованості незалежно від виду дорожнього покриття, підвищений ресурс за рахунок застосування гуми з каучуку з додаванням кремнію і технічного вуглецю, ефективний протектор власної розробки. Дані покришки стали справжнім топом продажів у багатьох країнах СНД, завдяки можливості оснащувати вантажний транспорт провідною гумою без великих витрат, що характеризуються конкурентної ціною шин Durun .