Шини Bontyre

Виготовлені на найсучаснішому європейському обладнанні з урахуванням підвищених стандартів якості, шини Bontyre є ідеальним варіантом оснащення вантажної техніки для експлуатації по низькоякісним українськими дорогами. Незважаючи на те що Bontyre досить молодий китайський бренд, виробничі потужності фірми вже дозволяють виробляти 3,6 млн. Шин на рік. Велика частина типорозмірів шин Bontyre призначається для легковантажних автомобілів, фур, вантажівок і причепів - всього в активах компанії представлено понад 70 моделей діаметром від R15 до R22.5.

Оптимізована ціна вантажних шин Bontyre при практично еталонних експлуатаційних характеристиках зробила їх популярними у багатьох комерційних організацій: вантажоперевізників, будівельних компаній, парків громадського транспорту. Частка продажів китайського бренду неухильно зростає і серед вітчизняних покупців, які вже встигли оцінити переваги шин Bontyre на практиці.

Особливості та гідності вантажних покришок Bontyre

< p> Більше третини всіх випущених вантажних шин Bontyre виготовляються на експорт, тому розробляються з урахуванням всіх нюансів європейських, азіатських і вітчизняних доріг. Головний пріоритет бренду - забезпечення максимальної надійності та ходимості, чому він продовжує слідувати і сьогодні.

Характерною особливістю даних шин є ретельно пророблений унікальний малюнок протектора з великими ламелями. Шини щільно прилягають до поверхні дороги, формуючи об'ємне пляма контакту, завдяки чому залишаються стійкими при різких маневрах і на поворотах.

Bontyre - особливо міцні вантажні шини. Металокордним каркас дозволяє їм витримувати високі вагові навантаження, а особливий гумовий склад - рівномірний повільний знос. Відповідно до проведених багаторівневим випробувань і реальним відгуками автолюбителів, які вирішили купити вантажні шини Bontyre на свою техніку, їх пробіг без проблем перевищує 120-150 тис. Км при русі по змішаного типу доріг.

Економте разом з «Тир Шина»

Додатковою перевагою шин для покупців стане можливість відновлення протектора при зносі в 80% до початкового стану. Шини Bontyre зроблять Ваші вантажоперевезення більш вигідними, а інтернет-магазин «Тир Шина» допоможе ще й добряче заощадити на обслуговуванні автомобіля, запропонувавши найбільш доступні ціни в Україні.