Інформація про виробника


Вантажні шини Benton

Шини Benton

Компанія Benton - це приклад виключно грамотного технологічного і фінансового підходу до виробництва покришок. Бренд з'явився в 1975 році в Індії, але бельгійські керівники компанії змогли досягти ще більших економічних вигод, вирішивши перенести виробництво в провідний фінансовий центр Китаю - Гонконг. Шини Benton за свою історію показали стабільне зростання популярності, на початку 2010-х років став впізнаваними не тільки на китайському, але і на світовому ринках.

Основна спеціалізація компанії - виробництво радіальних вантажних шин для різних видів вантажівок і автобусів, будівельної і спеціальної техніки. Продукція бренду сертифікована за міжнародними стандартами DOT, ECE, CCC, INMETRO, S-MARK, NOM, і т.д., що наочно показує її високу якість, і дозволяє керівництву експортувати покришки в усі куточки світу. Бренд продовжує активно розвиватися і вдосконалюватися, а за обсягом експорту вантажних шин Benton вже став одним з провідних виробників Китаю - в середньому компанія продає за кордон понад 1 млн. Шин на рік.

Особливості вантажних шин Benton

Вибираючи покришки для свого вантажного автомобіля, кожен бажає отримати надійну і безпечну опору, яка стане перевагою на будь-якій дорозі. Саме такі характеристики можна придбати, вирішивши купити вантажні шини Benton .

Головним достоїнством даних покришок є особливий запатентований гумовий компаунд, який допомагає зберігати оптимальну еластичність для міцного зчеплення коліс з дорожнім покриттям. Також це підвищує зносостійкість покришок - більшість вітчизняних покупців відзначають велику довговічність шин в порівнянні з конкурентними торговими марками.

Особлива увага проектувальники і технологи компанії приділяють розробці малюнка протектора. Вантажні шини Benton для рульових і провідних осей повністю відповідають своєму призначенню, а збільшене пляма контакту не тільки підвищує маневреність авто, але і зменшує опір коченню. Оснащення автомобіля шинами даного виробника допоможе істотно знизити паливні витрати, що особливо важливо при їзді на дальні відстані. А доступна ціна вантажних шин Benton , яку отримують клієнти інтернет-магазину «Тир Шина», стане ще одним аргументом до доцільності такої покупки.